Nowe domy pod Warszawą.

Dowiedz się więcej o domach w Góraszce.

Domy Góraszka to bardzo dobrze trafiona inwestycja. Ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane jest w naturalny, zielony krajobraz. To otoczenie, w którym chcemy odpocząć wieczorem, zrelaksować się podczas spaceru czy wybrać się na rowerową wycieczkę z dziećmi. Tego trudno szukać w zatłoczonych miastach.

Nowe domy pod Warszawą na osiedlu w Góraszce idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Nowe domy pod Warszawą, to dobra alternatywa dla osób pracujących w stolicy. To dobra okazja, by w rozsądnej cenie zakupić dom i nie przepłacać na metrze kwadratowym, bez konieczności zmiany miejsca zatrudnienia.

Domy Góraszka

Wysoki standard wykończenia, nowoczesne projekty i pragmatyczne rozplanowanie pomieszczeń sprawia, że domy w Góraszce cieszą się dużym zainteresowaniem.

Domy Góraszka

Technologie

zwiększające komfort.

Domy Góraszka to osiedle na którym swoje miejsce odnajdą rodziny, młodzi ludzie, jak i seniorzy. Pragmatyczne rozplanowanie pomieszczeń przekłada się na komfort mieszkań i zapewnia odpowiednią przestrzeń dla wszystkich domowników.

Warto zwrócić uwagę, że Dozbud dokłada wszelkich starań, by osiedle tworzyło ładną i przyjemną dla oka kompozycję. Istotnym elementem jest dla nas estetyka, dlatego zarówno chodniki, jak i ulice wyłożone są kostką, a całość ozdobiona jest trawnikami i klombami.

Dodatkowo, w trosce o przyjazny klimat budynku, deweloper zastosował izolację termiczną stropodachu w postaci wełny mineralnej grubości 25 cm. Odpowiednia paroizolacja pozwoli na skuteczne zażegnanie nadmiernej ilości pary wodnej.

Zaprojektowane niezależne, przyjazne dla środowiska ogrzewanie wykorzystujące kocioł gazowy dwufunkcyjny i grzejniki typu Purmo pozwalają w komfortowych warunkach cieszyć się ciepłem w niezwykle korzystnej cenie. Relatywnie duże powierzchnie działek sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, lekkie ogrodzenie wydzielające poszczególne ogródki pozwalają na adaptacje powierzchni zgodnie z indywidualnymi pomysłami.

Zamów rozmowę
lub
zadzwoń: 609 536 647

*Zamawiając rozmowę akceptujesz regulamin i politykę prywatności serwisu.

Beata Jagieła

tel. +609 536 647
e-mail: b.jagiela@dozbud.pl

Elżbieta Maciesza

tel. + 48 603 888 995
e-mail: e.maciesza@dozbud.pl

Biuro Dozbud Development

Zadzwoń do nas: +48 22 762 82 69 
Napisz do nas: biuro@dozbud.pl

Godziny pracy

Pon-Pt: 08:00 - 18:00 
Wybrane Soboty: 10:00-14:00

Adres

ul. Kopernika 38 lok. 1-2 
05-091 Ząbki

All rights reseved 2019 ©.

Zadzwoń +48 609 536 647

Zadzwoń +48 603 888 995