Nowe Domy w Góraszce

Nowe, świeże i bardzo eleganckie domy w Góraszce, które zachwycą najbardziej wymagających.  Nasze domy dwulokalowe to nowoczesne bryły
z bardzo stonowaną elewacją,  wykonane w najlepszych technologiach budowlanych.

O osiedlu

Osiedle Góraszka to inwestycja firmy Dozbud Development, która została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących sobie zarówno bliskość natury jak i doskonałą komunikację z centrum Warszawy. Dom pod Warszawą w takiej lokalizacji i cenie to już prawdziwa rzadkość.

Architekturę domów wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania. Budynki posiadają dwie kondygnacje. Inwestycja łączy w sobie cechy nowoczesnego zamkniętego osiedla z naturalnym pięknem malowniczych terenów.

Bliskość budowanego centrum handlowego (największego w tej części województwa), istniejąca i tworzona infrastruktura drogowa (obwodnica) powodują, że wiele osób traktuje zakup nieruchomości na tym osiedlu jako dobrą lokatę kapitału.

Technologie

Trwałość budynku oparta jest na zastosowaniu sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Ławy fundamentowe żelbetowe wylewane z betonu B25, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, doskonałe izolacje  – to wszystko powoduje, że klient otrzymuje przyjazne miejsce do życia dla pokoleń.  Zewnętrzne ściany murowane z pustaków ceramicznych grubości 25 cm, ocieplone 15  centymetrową warstwą izolacji zapewnią przyjazny klimat bez ponoszenia wygórowanych kosztów eksploatacji budynku. Prefabrykowane stropy typu Teriva zapewnią komfort akustyczny w różnych strefach domu, pozwoli oddzielić część dolną, od prywatnych pokoi drugiej kondygnacji. W trosce o bezpieczeństwo klienta, konstrukcja dachu oparta na wieńcach żelbetowych, posiada wszystkie elementy drewniane impregnowane preparatami p-poż i zapobiegającymi korozji biologicznej.

Dodatkowo, w trosce o przyjazny klimat budynku, deweloper zastosował izolację termiczną stropodachu w postaci wełny mineralnej grubości 25 cm. Odpowiednia paroizolacja pozwoli na skuteczne zażegnanie nadmiernej ilości pary wodnej.

Zaprojektowane  niezależne, przyjazne dla środowiska ogrzewanie wykorzystujące kocioł gazowy dwufunkcyjny i grzejniki typu Purmo pozwalają w komfortowych warunkach cieszyć się ciepłem w niezwykle korzystnej cenie. Relatywnie duże powierzchnie działek sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, lekkie ogrodzenie wydzielające poszczególne ogródki pozwalają na adaptacje powierzchni zgodnie z indywidualnymi pomysłami. 

Domy dwulokalowe

w zabudowie bliźniaczej

116m² -124m²

Powierzchni Domu

180m² -630m²

Powierzchni Działki

od 3300zł/m²

Powierzchni Domu

Nasze Domy w Góraszce

  • 4 domy w jednym budynku
  • Ustawne wnętrza
  • Duża ilość światła
  • Garaże oraz ogródki
  • Doskonała lokalizacja

Napisz do Nas!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Szybki kontakt

Doradca klienta:

Beata Jagieła

+ 48 609 536 647